Home / Genel / Fal Sitesi Tasarımları

Fal Sitesi Tasarımları

Firmamızın fal scripti ve yazılımı ile yeni site kurucak müşterilerimiz için hazırladığımız bu tasarım bölümümüzde yeni nesil fal sitenizde kullanabileceğiniz size özel web sitesi tasarımları almaktadır.

Hala bir fal siteniz yada uygulamanız yok mu ? o halde sitenizi açarken istediğin tasarımla açın,üstelik ek tasarım ücreti ödemeden.

Para kazanmaya başlamak için,sitenizi kurmak için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız yok,çünkü fal yazılımı, herşeyi ile anahtar teslim sitenizi kurup hazırlayıp size teslim ediyor.

Beğendiğiniz tasarımı, sitenizi bize kurdururken seçip,seçtiğiniz tasarımla sitenizin kurulmasını istiyebilirsiniz.Beğendiğiniz tasarımın detaylı adresini canlı destek hattımızdaki müşteri temsilcimizden istiyebilirsiniz.İstediğiniz renk ve şablonda istediğiniz şekilde fal sitenizin yada uygulamanızın tasarımı yapılabiliriz.Daha ayrıntılı bilgi için canlı destek hattımızdan yada iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Fal Sitesi ve Fal uygulamalarında en iyi script ve yazılım firması showencam size her konuda destek vermeye hazır.

Sitemizde satın alınabilir durumdaki demolar aşağıdaki gibidir.İstediğiniz dizayn yada tasarımı ile kurup teslim edebilmekteyiz.

ÖRNEK TASARIMLARIMIZ

DEMO 1

 

DEMO 2

DEMO 3

 

 

DEMO 5

 

DEMO 6

DEMO 7

 

DEMO 8

DEMO 9

 

About admin

Check Also

Anahtar Teslim Fal Uygulaması

Fal uygulaması birçok kadın tarafından oldukça ilgi gören bir uygulamadır. Kimisi bu uygulamaları kullanmak isterken ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir